| gamershell a întrebat:

Salut
Am o bicicleta cu suspensie si as vrea sa ii ridic supensia pe fata mai sus se poate?

Răspuns Câştigător
| FurtunaDiesel a răspuns:

Depinde de model, unele merg, atele nu. Daca ii pui ulei nu mai amortizeaza cum trebuie in acel cartus de suspensie care imita telescopul este ulei dozat dupa niste calcule nu este deloc indicat sa adaugi mai mult pentru ca nu va mai amortiza!

2 răspunsuri:
| YONTU a răspuns:

Pune-i ulei, scotindu-i capacele de sus...

| Constantin9704 a răspuns:

Depinde de bicicleta, daca nu ai modificat niciodata suspesia posibil sa meargawinking