| reeebook a întrebat:

Buna,TPU vreau sa-mi iau si eu o bicicleta (abia am invatat sa merg da sunt destul de bun pentru inceput) si as dori o idee pentru bicicleta...eu as vrea cu suspensie fata-spate sau doar fata si cu frana pe disc si daca se poate sa arate cat de cat misto... daca aveti idei unde as putea gasi va rog sa lasati link cu bicicleta sau sait unde pot gasi Multumesc

2 răspunsuri:
| Valon a răspuns:

Incearca in magazinele FirsBike sau pe www.FirsBike.ro

| reeebook explică (pentru Valon):

M-am uitat acolo. da nau magazin in Bucuresti si nu pot cumpara sad