| beny68 a întrebat:

Salut,am o dacie 1310 si intr-o dimineata am pornit-o, a pornit la prima cheie, si am apucat sa merg cu ea vreo 2km dupa care intr-o intersectie s-a oprit si nu a mai vrut sa porneasca decat impinsa,in bord imi arata ca bateria e moarta, precizez ca electromotorul invartea, dar nu vroia sa porneasca.

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

La baterie te-ai uitat dar la nivelul de combustibil? Sa nu cumva sa ai „pana prostului"? Fara a te jigni.

| beny68 explică (pentru darrio2007):

Sincer bateria nu e chiar grozava, i-ar combustibil am bagat aproape 20 de litrii.

| Popescu_Eugen_1964 a răspuns:

Eu deschid o scoala de mecanici prin telepatie dar astept aprobarea.