| DarkZone233 a întrebat:

am si eu o problema cu un Golf 4 1.4 16v.
L-am pornit dimineata in jurul orei 5, am mers 100m pana la o benzinarie... dupa ce am plecat din peco.s-a aprins uleiul in bord cu mesajul "STOP" am oprit masina...am completat uleiul..am pornit-o si am mai mers 200m cu ea..si s-a oprit in mers! dupa ce s-a oprit.n a mai vrut sa porneasca..invarte electromotorul! dar nu porneste.
Am verificat pompa de benzina..si functioneaza perfect.
Am verificat conductele de tur si retur! totul perfect
Am verificat fisele de la bujii...da curent!
Are careva vreo idee?

3 răspunsuri:
| DarkZone233 explică:

Complectat*

| IonutzMariusz a răspuns (pentru DarkZone233):

Corect este COMPLETAT, COMPLECTAT se spune în regimul lui Nicolae Ceaușescu!

| DarkZone233 explică (pentru IonutzMariusz):

Nu cred ca raspunsul tau ma va ajuta foarte multhappy