| ChiukiuHamsler a întrebat:

Salut! Am o mare nedumerire, am fost oprit de un politist daca am din intamplare o amiabila, sa ajut un sofer ce nu avea pentru a nu-i lua permisul, am cautat si am gasit 3 foi capsate, care 2 din ele erau cererile si una era ceva ce scria pe mijlocul foii mare ceva in legatura cu rca. Ma intreb daca acea foaie aveam nevoie de ea sau nu, ca nu m-am uitat atent

1 răspuns:
| Intruder19 a răspuns:

Asa arata o amiabila
https://asignet.ro/......A.jpg.webp

Se completeaza in cazul in care esti implicat intr-un accident cu alt vehicul si nu exista victime sau alte pagube in afara de masinile implicate.