| epicness3907 a întrebat:

Salut, am o mare problema.Am o bicicleta de 1 an.Ma plimbam intr-o seara cu ea iar dintr-o data mergea in gol.Adica lantul era pus, numai ca bicicleta nu pleca.Din cate am inteles e ceva de la pioneze sau ceva gen.Nu ma pricep. Daca poate cineva sa imi explice cum sa rezolv problema si un site as fi foarte recunoscator.

Răspuns Câştigător
| Onofresh2000 a răspuns:

Trebuie sa ii schimbi ori coronitele ori sa inlocuiesti butucul mare de la bicicleta.Nu cred ca ar fi vreo problema cu pinioanele.

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

E busit bucutul de la roate din spate