| Danescu_Daniel_1999 a întrebat:

Am o masina si am pus pe ea autocolant. autocolantul este bucăți de cate 15-20 de cm nu este aplicat pe toată masina. Decat bucățele pe suprafață ei. Se ia poliția de mine?

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Ai schimbat culoare masinii in mai mult de 30% suprafata? Daca da se va lua politia

| Hammurabi a răspuns:

Dacă culoarea predominantă rămâne cea de pe talon, în principiu nu. Dar suntem în România, poliția se poate lua de tine pentru orice. laughing

| siriusblack98 a răspuns:

Daca-i prinzi cand le este foame, si le este foame mai tot timpul, s-ar putea sa te alegi cu o amenda.

| Danescu_Daniel_1999 explică:

Pot sa trec camuflajul in certificat? Dacă da cât ma costa?