| timbucadrian a întrebat:

Am o problema cu masina daca ma poate ajuta cineva
Se incalzeste motorul, la bord nu inidica nimic, termocupla nu cupleaza, nu face presiune in furtunele de la radiator ( in vasul de expansiune face presiune )... cam care poate fi problema?
Va multumesc.

1 răspuns:
| simiiii a răspuns:

Heii! phey ar putea fi pompa de apa. posibil sa nu mearga ori nu ai avut anti'gel si a cazut pe vreo conducta un dop de gheata si nu isi face apa circuitu thinking habar`n`am :d daca nu e niciuna din astea doua sa arunci dracu masina si sa iti iei alta inseamna ca e varza`laughing:* puup. sper ca te-am ajutat kiss