| anonim_4396 a întrebat:

Salut, am o problema la masina, mi-a aparut o eroare transmission visit workshop, am un mercedes B class am pus-o pe tester si codul erorii e P 0841. La drum lung merge bine fara probleme in orase cu trafic cand folosesc mult frana sau in retur de acolo imi apare eroarea bine ca daca o bag in neutru apoi in drive dispare. Imi poate spune cineva a mai intalnit problema asta?

2 răspunsuri:
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Ce sa-ti spuna?
Cel care a facut diagnoza, nu ti-a spus nimic?
Service-ul de transmisii automate la care faci revizia de filtre si ulei, n-au zis nimic?
Mercedes se repara pe TPU?

| IulianA1990 a răspuns:

Salut! Ai rezolvat problema? Asta am si eu am avut inainte am schimbat cutia ca aveam probleme cu ea am pus alta si la fel aceeasi problema, daca ai rez spune ce ai facut...