| UserName250000 a întrebat:

Salut happy Am o veste proasta. Pe 20 August anul acesta au venit unchiul si matusa mea din Bruxelles. Unchiul meu are BMW seria 7 din 2015. M-am plimbat pe 25 august, dupa aceea pe 3 septembrie si ultima data alaltaieri. Ieri din pacate au plecat si chiar si acum simt nevoia sa ma plimb cu BMW-ul acela plus ca daca ascult o melodie pe care am ascultat-o in bmw ma face extrem de nostalgic, mai ales melodia L'emozione non ha voce pe care nici nu am ascultat-o in masina. Aia cu non ha voce ma face sa plang cand imi amintesc de BMW-ul acela. Ma simt chiar si acum nostalgic si pare ca aproape plang. Ce pot sa fac sa imi dispara nevoia si nostalgia. Anul viitor o sa vina pe 10 august si o sa stea 3 ani. Aia cu plimbatul a fost veste buna, in rest vesti urate

Răspuns Câştigător
| Lioana a răspuns:

E o amintire frumoasa. Pastreaza-o asa si nu te intrista. In viata vor mai fi multe momente care te vor face nostalgic. Asta e. Lucrurile frumoase nu dureaza mult.

13 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Vestea proasta este ca, unchiul nu ti-a lasat BMW-ul?
Am o veste buna: si tu vei putea avea cel putin o asa masina daca vei munci cat a muncit unchiul tau pentru ea!

| suntserios a răspuns (pentru Bula):

Ce facea el cu BMW? il stergea de praf?

| Bula a răspuns (pentru suntserios):

De la trotineta cu rulmenti si caruta din sura, BMW-ul a fost o experienta de neuitat happy

suntserios
| suntserios a răspuns:

Si unde e vestea prosta? Ca eu m-am amuzat copios

| Liviu a răspuns (pentru suntserios):

Haha,ce sadic esti laughing Sadicu serios, of of laughing asta ma intrebam si eu, care e vestea proasta. Probabil a inceput scoala si din asta e trist uf

| Bondarel99 a răspuns:

Asta chiar veste proasta. Nici nu stiu cum o sa mai traiesti cu asa tragedie...

| Crackman a răspuns:

Ma doare-n sfarc.

| Începătorul988 a răspuns:

Chiar ne interesa de unchiul tau si de al sau seria 7 2015.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La anul vine cu seria 7 2018, vezi partea bună

| Uvox a răspuns:

Unchiul tau este sofer?
Asta e vestea proastă?
Ca a trebuit să ducă masina inapoi?

| Kron5tadt a răspuns:

Primul pas: un control psihiatric.

| Drsss a răspuns:

Mare tragedie..ne pare sincer rau..se vede ca esti un taran in care te-ai urcat pentru prima data intr-un bmw.

| Greg_Greg_1985 a răspuns:

happy mmmmmmm ce tare a fost asta