| Stefan_Marian_1965 a întrebat:

Am fost o saptamana la mare cu matusa, unchiul si parintii mei.acum,cand trebuie sa plec plang incontinuu deoarece de abia la anul o sa mai vin la mare.ce sa fac ca sa nu mai plang?

Răspuns Câştigător
| anss23 a răspuns:

Gandeste-te ca macar ai avut parte de niste clipe frumoase, altii nu au plecat niciunde in vacanta asta, sau si mai rasu, si-au petrecut-o muncind si nu au avut timp sa plece niciunde.Si inca mai e mult din vacanta, sunt sigura ca vei gasi lucruri interesante pe care le poti face si acasa.Si vei vedea ca va trece repede si anul asta, pana sa iti dai seama va veni iar vacanta de vara.happy

1 răspuns:
| névtelen a răspuns:

Sa nu te mai gandesti ca pleci, pur si simplu gandeste.te la lucrurile super dragute pe care le.ai facut acolo big grin. Plus ca nu e un motiv pentru care sa plangi, sunt chestii si mai importante, umple.ti timpul cu altceva, jocuri, du.te pe afara ca sa uiti! big grin