| PopescuNicolae a întrebat:

Salut! Am pus ulei in rezervorul de benzina și benzina in rezervorul de ulei am mers 4 ore pe el mai avea benzina in rezervorul de benzina da le-am încurcat și am mers asea și acum nu mai porneste

2 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Eu cred ca glumesti.
Nu am mai auzit pe nimeni sa faca asa ceva!
Daca totusi ai facut asa ceva atunci nu meriti sa ai masina sau tractor sau la ce vehicul/moto ai pus ulei in benzina si benzina in ulei.
Iti dai seama ca trebuie sa mergi la mecanic, nu ai ce sa faci tu de acasa...asta daca mai exista motor, ca nici nu trebuia sa mai pornesti masina sau motoreta sau orice, daca ai facut treaba asta, ci trebuia dusa pe platforma/rulota la service.

| darrio2007 a răspuns:

Vorbesti serios?
Dacă nu, cred ca este cea mai mare prostie auzita pana acum.