| ViviC a întrebat:

Am si eu o intrebare! As vrea sa cumpar niste piese pentru masina (amortizoare,bascule flanse,mai multe ),dar vreau sa le schimb in primavara nu acum! Se poate intampla ceva cu ele, adica sa nu mai aiba aceeasi calitate daca nu le montez imediat? Multumesc!

7 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Baga-le la frigider pana le montezi.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Realizezi totusi ca vorbim de niste piese de metal si nu de oua nu?

| sierra1 a răspuns:

Fii sigur că piesele nu sunt produse săptămâna asta, poate au ani, așa că n-au nici pe naiba incă 2-3 luni. Doar că acum sunt mai ieftine și se vor scumpi toate aduse din import

| ViviC explică (pentru sierra1):

Multumesc!

| sierra1 a răspuns (pentru ViviC):

Să fii iubit

| gogu220 a răspuns:

Nu au de ce să işi schimbe calitatea. Dar dacă au garanţie se socoteşte data de pe bon, nu când le montezi.

| AnonimPeViata a răspuns:

Salut, dacă știi ca piesele se potrivesc și nu trebuiesc schimbate gen poate îți trebuie alt model, cumpara-le acum. Dar eu nu as face așa. Nu cred ca pierd din calitate pentru ca și piesele astea stau la rândul lor câteva luni, ani pe rafturi pana se comercializează. Nu cred ca au pe ele data de expirare ca uleiul laughing