| alex495 a întrebat:

Salutare, am un passat B7 si nu reusesc sa dau de cap la ceva.
Cand urc o rampa pe dreapta, o bordura sau orice alt obstacol in plan inclinat se aude cum trosneste ceva in spatele soferului. Chestia e ca se aude uneori si cand accelerez mai tare, trosneste ceva din spate.
In afara de bucsile la bascule si la bara stabilizatoare am schimbat cam tot cred. De la amortizoare, flanse arcuri pana la bucsele mari la bascule.
La itp pe platanele de jocuri nu face, doar cand urc o rampa sau cand accelerez mai tare. E aiurea pentru ca nu stie nimeni de la ce e si poate a patit cineva de pe aici.

3 răspunsuri:
| relian a răspuns:

Poate e ceva legat de frane.

| alex495 explică (pentru relian):

Nu are treaba. E pe suspensie clar.

| relian a răspuns (pentru alex495):

Verifica toate suruburile daca is stranse, peste tot roti, suspensie tot, orice surub pe acolo.