| Marcu_Stefan_2001 a întrebat:

Salut, am si eu o intrebare:Ce avantaje si dezavantaje apar atunci cand iti faci permis pentru motocicleta de la 16?

Răspuns Câştigător
regis
| regis a răspuns:

Avantajul cel mai mare e ca poți conduce motocicleta. Dezavantajul e ca pe drumurile patriei e foarte usor sa devii donator. E valabil si de la 18.

1 răspuns:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Avantaje in afara ca ai un pic de mobilitate nu prea sunt.
Bani dati pe o categorie care la 18 ani nu prea mai are valoare cand poti lua A2.
Traficul din Romania nu e deloc prietenos pentru cei pe doua roti.
Bani arunci pe intretinere.