| Jul1aN a întrebat:

Salut,am și eu o întrebare, deoarece sunt un mare pasionat auto vreau sa Ma lămuresc cu ceva.
La 18 ani după ce primesc Permis auto am voie sa conduc orice masina sau Cum vine? Aștept Raspunsuri, mulțumesc.

Răspuns Câştigător
| farryx a răspuns:

Dupa ce o sa ai in mana acel "plastic" nemernic numit permis o sa poti conduce orice iti doreste inimioara, dar sa se incadreze in limita de kg si numarul de persoane ce incap in vehicul. Cam asta e tot.

1 răspuns:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Poti sa conduci o masina care se incadreaza in categ pentru care ai permisul, adica B la 18 ani