| anonim_4396 a întrebat:

Salut, am și eu o nelămurire, azi am fost sa dau sala am luat-o cu 22 de puncte, după ce am terminat toate întrebările pe ecran mi-a apărut sa selectez o data când sa fiu programat pentru traseu, am ales data m-am ridicat am mers la domul polițist a văzut ca am luat și mi-a zis ca sunt liber sa plec ..am ieșit din sala direct pe hol și am plecat..trebuia sa îmi mai semneze cineva pe foaia aceea? Fiind foarte confuz și neștiind ce sa fac am plecat

3 răspunsuri:
| AladinShow a răspuns:

Probabil trebuia vizată de cineva, însă nu-ți fă griji pentru că aparatul are o bază de date pentru fiecare și memorează punctajul. Dacă ești nelămurit poți să te duci și întrebi.

| ReVeRs a răspuns (pentru AladinShow):

Dar traseul îl pot da și asa? Sau trebuie sa ma duc înapoi la drpciv sa îmi semneze sa îmi scrie punctajul etc?

| AladinShow a răspuns (pentru ReVeRs):

Nu îl poți da fără o aprobare sau dovadă că ai trecut testul teoretic.