| Roxana175 a întrebat:

Buna!

Help, va rog. Ieri eu am dat sala pentru B. Dupa examen trebuia sa merg undeva ca sa imi semneze cineva cate puncte am luat sau ceva de acest gen? Mentionez ca deja am programare pentru traseu.
Multumesc

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ar fi trebuit să semneze ăla de la calculator, cel din sală, dar n-are nimic nici dacă nu ți-a semnat, polițistilor, la traseu, oricum le apare când ai dat sala, cu cât ai luat-o și au și poză cu tine din timpul examenului teoretic.

1 răspuns:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu trebuie sa semneze nimeni nimic, odata ce ai luat sala.
Acum trebuie sa te prezinti la examenul de traseu, in ziua si la ora cand esti programata! Succes!