| George218 a întrebat:

Salut, am si eu o problema cu o pompa submersibila, de cand o am mergea bine, avea presiune dar de la un timp de vreme nu mai are presiune. Se poate sa fie de la condensator pentru ca l-am schimbat pentru ca se arsese si acum are presiune mica?

1 răspuns:
| Raducons a răspuns:

încearca cu altul si te convingi sau sa il masori cumva pe cel din pompa, si vezi daca are capacitate scazuta, Poate s-au uzat garnituile sau are motorul ceva si turatia a scazut, verifica tot