| Flavyuseduard a întrebat:

Am un a3 1.9 2004 si mi-am luat leduri colorate de pus pe sub praguri bot etc. Ideea e ca nu prea stiu cum sa le leg la sursa. Desi am o idee, vreau sa imi spuneti voi daca stiti cum. As vrea un mesaj pe messenger ca sa pot arata o poza sa pot intelege si voi la fel.
Multumesc mult https://www.facebook.com/eduard.dudila

1 răspuns:
| Eisenheim a răspuns:

Multi le-au legat la priza,unde bagi încărcătorul, bricheta, simplu cu întrerupător, fara nimic complicat, când vrei le aprinzi când nu le lași stinse happy