| Loolish20 a întrebat:

Am un Audi 80 B4 1.9 TDI din `92 si fiind vara cald am actionat comutatorul de la presupusa "clima" pentru ca nu stiu daca este clima pe rece si baga in masina doar caldura... de ce? pentru ca nu am clima la masina si baga doar aerul de afara (cald) cu toate ca este pus pe rece? Daca ma poate ajuta cineva dau fundita big grin

3 răspunsuri:
| sherkhan a răspuns:

Verifica daca mai are freon, mergi la un service auto

| Loolish20 explică:

Deci despre asta ii vorba, nu despre faptul ca baga doar aerul din exterior adica nu este clima doar ventilator?