| valy69669 a întrebat:

Salut!
Am un audi a4 b6 1.9.tdi avf
Am scos masina din servis seara. Si a doua zi dimineața mi-a apărut în bord asa.
Abs + Esp + un cerc cu semnul exclamării (asemănător cu frana de mana)
Precizez ca am schimbat garnitura de chiulasa. Distribuția. etc
A fost dat botul jos și reglat injectoare..are oare treaba cu astea?

3 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Deunde sa stim noi ce ti au facut ei acolo, ne intrebi pe noi de parca nouă ne ai adus masina, du te luni la ei si spune le ca nu merge si au batut joc de tine, cand ai dus masina in service?

| Adrian5575 a răspuns:

S-a intamplat ceva la un senzor de ABS sau la pompa de ABS. Mergi la ei sa puna testerul pe masina. Poate fi si o siguranta sau trebuie facuta calibrare daca s-a scos borna la baterie.

Răspuns utilizator avertizat