| anonim_4396 a întrebat:

Salut, am un Audi A4 B6-2004, dupa oprire, luminile din interior ( cele de pe blocul de lumini / avariile / reglaj faruri / oglinda centrala ), nu se sting, raman aprinse si consuma toata bateria, masina inca este la service de o perioada lunga de timp, a fost schimbat si modul confort + siguranta de la el, la fel face, care este problema, mereu peste noapte sau in 5-10 ore este descarcat, nu este bateria de vina, ce se mai poate face?

Răspuns Câştigător
| relian a răspuns:

Schimba electricianu, ala la care ai dus masina este pompier laughing

2 răspunsuri:
| relian a răspuns:

Ce se poate face? Sa rezolvi problema aia se poate face.Cauta un electrician si vezi ce se intampla, de ce nu se sting acele lumni de care spui tu.
Daca tu personal nu te pricepi sa desfaci, sa verifici, chiar daca cineva pe aici iti va spune, nu o sa rezolvi nimic, tot la un mecanic, sau electrician ajungi, asa ca nu mai pierde timpul si cauta pe cineva.

| Ady20090 a răspuns (pentru relian):

La electrician auto este si nu ii da de cap laughing

| relian a răspuns (pentru Ady20090):

Schimba electricianu, ala la care ai dus masina este pompier laughing