| Nobody1212321 a întrebat:

Salut,am un bmw seria 7 g11 din 2016 si nu pot conecta Apple car play ul cand dau la conected drive manager divices îmi apare sa conectez doar audio si screen miroring dar Apple car play nu stie cineva cum as putea sa ma conectez?

1 răspuns:
| relian a răspuns:

Trebuie sa activezi optiunea asta, daca masina o are, dar trebuie sa dezactivezi softul bmw, nu le poti avea pe ambele.
Treb sa mergi la cineva, nu stiu daca poti tu sa faci chestia asta., Dar poti cauta pe Youtube, cauta in engleza sigur gasesti ceva video.

Daca activezi Apple, trebuie sa dezactivezi bmw cum ii mai spune, stiu sigur asta.Pe ambele nu le poti avea in acelasi timp.Asa ca ai de ales, Apple sau bmw.
Daca ai manual citeste acolo, trebuie sa spuna ceva despre chestia asta.
Daca masian este dotata cu asa cwva, banui ca o poti face si tu, daca nu are in dotare asta, e ceva mai complicat.