| anonim_4396 a întrebat:

mi-am luat un sony walkman ieri, mp4 si cand bag mufa si il conectez la calculator nu mil recunoastesad. ce as putea face?sad, la mp4 imi arata pe ecran cable conected dat in calculator nu-mi aparesad

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu merge.;(

| mk900 a răspuns:

Asa imi face si mie uneori. Trebuie sa scoti mp4-ul din calculator si apoi sa dai un restart. (niciodata sa nu restartezi pc-ul cu mp4-ul bagat in el)

| mk900 a răspuns:

Asa imi face si mie uneori. Trebuie sa scoti mp4-ul din calculator si sa restartezi (niciodata sa nu restartezi pc-ul cu mp4-ul bagat in el, risti sa il strici)