| Marian_Sava_1994 a întrebat:

Am un Cielo din 96 benzina. Nu ii vine benzina deloc. Cred ca ii stricata pompa de benzina. Cat ma costa daca ma duc intr-un service sa verifice problema? Pompa si manopera. Multumesc!

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Rezervorul l-ai mai spalat din cand in cand? Poate nu e pompa.

| vladeusebiu a răspuns:

Du-te la un service si intreaba..pentru intrebari nu trebuie sa platesti

| Marian_Sava_1994 explică (pentru vladeusebiu):

Stiam si eu asta. Am vrut sa aflu un raspuns de la o persoana care se pricepe in domeniu.