| Marian_Sava_1994 a întrebat:

Am un cielo din 96. Care ii porneste motorul si se opreste in 2secunde. Nu ii vine benzina deloc. Ce as putea sa ii fac? Dau funda! Multumesc!

2 răspunsuri:
| MskDesign a răspuns:

Poate e stricata pompa de benzina.Cred ca trebuie sa duci masina la mecanic.

| Capone5556 a răspuns:

Pompam e de vina.Cheama un prietencare sa te ajute: el sa faca contactul si sa porneasca iar tu sa lovesti cu un ciocanel in zona pompei(unde isi tine pasagerul din partea dreapta spate picioarele) deoarece poate fi infundata. daca incerci de 5 ori si nu merge atunci probabil trebuie schimbata.Una pentru tipul asta de masina costa in jur de 100 de lei.