| Luciztx a întrebat:

Salut am un golf 4 pedala de anbreiaj e foarte moale aproape cavnubo simt cand o apar dar ambreiajul merge perfecf nu patineaza, debreiaza corect. Pleaca din ambreiaj tinand cont ca masina e gpl dar pedala e foarte moale. stie cineva care e problema?

3 răspunsuri:
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Cred ca ai pierdut arcul de revenire a pedalei.

| SoulReaver a răspuns:

Oare la golf 4 nu e hidraulic ambreiajul? Poate ai pierdut niste lichid.

| Luciztx explică:

Nu cred ca e arcul deoarece pedala revine inapoi in seara asta am plecat putin in scart si s-a molesit mai rau