| ValentinGabriel27 a întrebat:

Salut, am un golf 5 cu casetofon rcd 300, vreau sa ascult muzica aux sau bluetooth, am cumparat 3 modulatoare fm dar acestea au un mic bazait pe toate frecventele. Stie cineva ce pot face in privinta asta?

1 răspuns:
| Simpatic a răspuns:

Nimic asta fac modulatoarele.
De ce nu cumperi mai bine un mp3 player sau si mai bine o navigatie cu android...stiu ca are un cost mai mare dar este ceva ce merita, modulatoarele fm sunt joaca de copii si indiferent pe ce canal vei da tot va avea acel bazait urat specific undelor radio.