| Minca_Danni_1997 a întrebat:

Salut am cumpărat pentru bricheta doua modulatoare că sa ascult muzica și sau stricat amândouă îmi poate recomanda cineva o firma care rezista mai mult unu nu a mers de la inceput.

4 răspunsuri:
| Intruder19 a răspuns:

Mai repede schimbi player-ul auto. Un modulator de calitate costa aproape cat un player nou, iar cele ieftine sunt de proasta calitate si se strica imediat.

Eu am schimbat destule modulatoare pentru ca nu voiam sa renunt la comenzile de pe volan, dar pana la urma am schimbat player-ul original cu unul aftermarket doar cu usb si bluetooth si sunt foarte multumit de alegerea facuta.

Totusi in caz ca ai nevoie de un modulator, uite aici unul de calitate care o sa reziste ceva timp.

https://www.emag.ro/......DD1CC3BBM/ dar calitatea sunetului este sub a unui player dedicat.

| cristi202 a răspuns (pentru Intruder19):

Faci recomandare pentru ceva care are una stea la review-uri? happy

| Intruder19 a răspuns (pentru cristi202):

Fac recomandare la ce am avut eu si a tinut cel mai mult si calitatea era cea mai ok fata de modulatoare mai scumpe.

Eu am avut modulatorul acesta si m-a tinut aproape 1 an jumate, restul modulatoarelor (aproape 10) m-au tinut intre 2 si 6 luni.

Cum am spus mai sus, modulatoarele nu sunt o varianta viabila pentru ca se defecteaza destul de repede.

| cristi202 a răspuns (pentru Intruder19):

Poate ca la tine a fost un caz fericit. happy