| iuli12ct882 a întrebat:

Salut, am un hyundai coupe din 2002, motor 2000 cm benzina, si nu imi place cum trage ( este cam puturoasa pana in treapta 2-3 a), masina are discul de ambreiaj bun, are controlul tractiuni TCS butonul de activare si dezactivare nu functioneaza nu stiu din ce cauza sa fie activat si din cauza aia nu trage? si cum fac sa il dezactivez?

Răspuns Câştigător
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Nu cred ca te limiteaza TCS-ul in asa fel incat sa nu traga bine. Ala intra in caz ca incepi sa patinezi.
Verifica filtre, bujii, fise (daca are).
Ar putea fi evacuarea infundata.