| idontknow222 a întrebat:

Salut.

Am un Opel astra g, când am dat mai tare casetofonul s-a oprit și nu a mai pornit, credeam ca s-a ars casetofonul, am cumpărat altul și tot nu merge, și am observat ca nici bricheta, am umblat la siguranțe și sunt toate în regula, mașina pornește, luminile din bord sunt ok, știe cineva ce ar putea avea?

6 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

La intrebarea ta identică, îți spusesem să VERIFICI tensiunea la brichetă și player, dacă este sau nu. Făcuși?

| idontknow222 explică (pentru sierra1):

Nu are deloc curent

| sierra1 a răspuns (pentru idontknow222):

Du-o la electrician dacă nu ești in temă

| idontknow222 explică (pentru sierra1):

Ma gândeam ca a mai pățit cineva și știe măcar despre ce e vorba

| sierra1 a răspuns:

Siguranța domnule, zic a treia oară!

| Denila123 a răspuns:

Ai scurt pe undeva