| tramtram a întrebat:

Salut, am un opel astra si pe casetofon scrie "30 mp3" inseamna ca merg mp3-uri cu 30 melodii maxim?

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

MP3 merge cu o groaza de melodii, de aia vine pus, 30 e pus de dragul fabricantului.

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

E doar modelul HU-lui, eu am avut CD30 NAVI (parca), adica mp3 cum ai avut si tu, doar ca mai avea un locas de cd in partea de jos, pentru cd-ul cu harta.

| dannyel86 a răspuns:

Cd30 e compania producatoare a cd-playerului. Mp3 e formatul suportat, deci poti face discuri cu multa muzica pe ele. Bafta!

| stlucian a răspuns:

NU! E doar modelul Radio-CD Play-er
:D
Vezi aici:

http://www.opel.ro/proprietari/manuals.html

in dreapta modele pe diferita tipuri de masini