| M_8138 a întrebat:

Salut, am un opel corsa din adus germania si are casetofonul codat.Va rog spuneti-mi si mie cum se decodeza, am codul dar nu stiu cum se procedeaza.Mc mult

1 răspuns:
| FurtunaDiesel a răspuns:

Daca ai cartea masinii sau cutia casetofonului originale scrie pe acolo, daca nu trebuie sa te duci la un centru specializat dar ai grija sa il decodeze pe stand nu pe calculator fiindca daca il va decoda pe calculator nu mereu dar de cele mai multe ori dupa 30 de zile iti va cere iar codul. Daca spui ca ai codul il introduci acolo si apesi in jos pe butonul de volum!