| Alexandru_Deian_2001 a întrebat:

Salut, am un passat b6 si am un rcd 300 si cand dau volumul mai mult de jumate cu bass-ul la maxim se aude distorsionat si vreau sa il înlocuiesc cu o navigatie cu display Android China cu ieșire 4x45w. Ce părere aveți, se va auzi mai bine? Mulțumesc

1 răspuns:
| ReZiSTorr a răspuns:

Iti spun din propria experienta ca am montat si eu o navigatie "chinezeasca" cu Android cu maps cu tot felul de vrajeli de astea.Toate functioneaza perfect dar calitatea sunetului e varza sincer.Parca as pune muzica de pe un modulator.Am luat navigatia jos si am vandut-o a doua zi.Succes