| Eduard_Bunescu_1998 a întrebat:

Am un peugeot 307 si din greseala am scos cheia din contact si am vrut s-a firez, si din acel moment mi s-a blocat volanul cum as putea sa il deblochez!

Răspuns Câştigător
| darrio2007 a răspuns:

Baga cheia la loc in contact si porneste motorul.Ai servodirectie, care functioneaza doar daca motorul este pornit.Nu face asta niciodata in mers.Nici macar sa opresti motorul.

| Eduard_Bunescu_1998 explică (pentru darrio2007):

Din greseala am uitat ca am scos cheile!

| darrio2007 a răspuns (pentru Eduard_Bunescu_1998):

Ok.Mare grija de acum inainte.O seara buna!

4 răspunsuri:
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Tatal tau are un Peugeot 307, iar fiu-su azi se joaca in el, maine-poimaine sparge gardurile vecinilor cu el.
Aviz amatorilor!