| Pysi_Pisy_1990 a întrebat:

Salut am un scuter yamaha mbk racire pe aer i-am schimbat bateria releul de pornire carburatorul si pistonul cu segmentii toate sunt noi dar tot imi porneste greu e casi cum nu lasi fi schimbat iar dupa ce reusec sa-l pornesc imi da rateu dupa 5 sec si se opreste mentionez ca fara socu tras nu porneste neam inainte pornea pana sa schimb aceste pese

1 răspuns:
| paulthegame a răspuns:

Tu ai schimbat pistonul cu segmenti dar ai schimbat si cilindrul?