| daianacarmen a întrebat:

Buna ziua tuturor!
Am un abonament Netflix facut pe teritoriul Italiei, deci cu acces doar la filmele destinate acestei tari.
Cum as putea accesa din Italia filmele Netflix pentru Romania?
Daca macar as reusi sa schimb Ip-ul cu unul romanesc, dar nu stiu cum sa fac...
Ma poate ajuta cineva?
Multumesc!

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Folosind un VPN.

| Wr3nch a răspuns:

Cumperi un vpn cu plaa cum e NordVPN si poti schimba serverul. Totusi, Netlfix se supara rau daca miroase VPN si poti lua ban. E la risc, tu decizi daca merita.

| daianacarmen explică (pentru Wr3nch):

Multumesc! Voi incerca.
Oricum nu am ce pierde. Daca nu reusesc, inchid eu insumi contul pentru ca filmele puse la dispozitie aici sunt doar pierdere de timp.