| iloveusa a întrebat:

In vacanta merg la mare (eu locuiesc in Bistrita,deci va fi un drum luuuung,pentru ca pe traseu vom mai vizita si alte orase) si vreau sa imi spuneti ce filme sa descarc. Vreau sa fie cele mai tari filme de comedie si de groaza pe care le-ati vazut(daca se poate combinate, ceva gen Scary Movies)!

2 răspunsuri:
| Cosmiinna a răspuns:

The Woman in Black (l-am văzut la cinema şi e foarte tare) dar e doar horror, urmatoarele sunt o combinaţie comedie-horror Shaun of the dead, Tucker & Dale vs Evil, I Sell the Dead, Zombieland, Sheitan, Teeth

| CapșunicaxD a răspuns:

Iti recomand "The Rings"