| RB26DETT a întrebat:

As dori niste recomandari pentru o camera auto buna sub 250 de lei. Ma intereseaza sa aiba o calitate video cat mai buna si unghi cat mai larg.

1 răspuns:
| Anonim9114562123 a răspuns:

Va recomand aceasta camera: https://m.emag.ro/camera-video-auto-dvr-full-hd-a98/pd/D5RHN0BBM/
Este full hd, suporta card SD de 32 GB, are doua led-uri infraroșu, și se poate filma și noaptea, are ecran rotativ și microfon incorporat. De asemenea are și o mufa 2.0 USB, ceea ce simplifica conectiunea dintre Laptop sau telefon cu aceasta camera. Succes!