| grindina a întrebat:

Caut un stand de laptop, nu neaparat sa aiba cooler, dar sa fie la un unghi mai mare, cum e asta:
https://www.emag.ro/suport-laptop-a-255x255x35mm-sll1/pd /DMF1GMMBM/
Ideea este ca am citit in reviewuri si scrie ca nu e atat de premium precum mi-as dori, aveti recomandari?

6 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Are 5 - maximul din 5 stele, cu te te supără?

| grindina explică (pentru sierra1):

Spune ca este de calitate mai slaba :/

| grindina explică (pentru sierra1):

Sau de fapt cred ca o sa il iau, doar ca mai am o curiozitate: O sa fie mai greu cable managementul? O sa trag cablurile in spatele lui

| sierra1 a răspuns (pentru grindina):

Până la urmă, toate au un cost. De banii ăia, e perfect

| grindina explică (pentru sierra1):

Ok, mersi! Pe acela o sa il iau happy

| sierra1 a răspuns (pentru grindina):

Să fii iubit