| Smecher_Nuti_1999 a întrebat:

As dori sa achizitionez un ford mondeo(berlina) cu motor de 2.0(diesel) dar nu stiu care varianta e mai buna, cea de 115cp sau de 140cp, daca ma puteti ajuta cu un sfat.Multumesc anticipat!

3 răspunsuri:
regis
| regis a răspuns:

Cum nu știi? Daca doar caii sunt diferența, cred ca răspunsul e evident si pentru un preșcolar.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu știu la ce te referi prin "buna". Probabil cea cu mai mulți căluți big grin

| banud a răspuns:

Cea cu.ai multi cai ar fi l varianta mai bunadar difera si bani