| skat a întrebat:

Salut, as vrea sa imi cumpar un atv sau un scuter pe care il pot conduce cu carnetul de masina B dar nu asa de scump, maxim pana in 500Euro.Mersi anticipat

1 răspuns:
| Stefan_Robert_1990 a răspuns:

Daca vrei sa il conduci prin Bucuresti sau unde este asfalt neted e bun un scuter daca iti cumperi un ATV il distrugi prin drumurile din Romania ala e facut pentru camp pentru teren accidentat asa ca daca vrei sa il folosesti mult mai bun e un scuter si pana in 500€ gasesti o groaza spre exemplu un kimco sau yamaha sau honda