| gbrL a întrebat:

as vrea sa imi cumpar un maxi taxi... sa fac curse prin oras cu el. ce ziceti ar fi o afacere buna? adica sa scot cv bani pe luna. daca stie cineva as vrea sa-mi zica cam ce taxe trebuie sa platesc cum trebuie sa fac. si cam ce profit asa ar veni la luna. multumesc!

5 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Mai bine te bagi pe rute interne si asa ai mai multi clienti, pret mai mare la calatorie de la 40 de lei in sus cu cat e mai departe.

| mgtow a răspuns:

Trebe sa-ti scoti si cardul tahograf ca sa inregistrezi timpii de conducere indiferent de zona.

| gbrL explică (pentru mgtow):

Eu as vrea sa stiu cam cati bani trebuie sa dau pe toate astea. cam cat trebuie sa dau pe luna taxe de astea. un pret aproximativ daca stii.

| mgtow a răspuns (pentru gbrL):

Nu vreau sa zic o prostie dar mai bine intreaba pe un sofer care e bagat in asta sau firma de maxi taxi iti poate da niste date privind preturile.

Răspuns utilizator avertizat