| boss97 a întrebat:

Salut.Aș vrea să-mi iau un audi a4 de prin 2010-2011 și să-i pun faruri de audi a6 de alea cu neoane faine.Cunosc un prieten care a fost la RAR cu un golf și și-a pus faruri de bora, deci nu văd de ce nu aș putea și eu să fac la fel. Știu că trebuie să schimb și aripile și capota, și cred că și bara... păreri?

1 răspuns:
| TheTom7 a răspuns:

Salut! Eu zic ca ti le va omologa, dar RAR-ul nu omologheaza faruri cu xenon daca masina nu a venit din fabrica cu unele cu xenon din cate stiu eu, asa ca ai grija ce masina iei.