| Drîgă_Andrey_2000 a întrebat:

Salut, as vrea sa stiu un pret estimativ la o reparatie punct rugina mic si nu foarte adanc, doar indepartare rugina si kit, fara vopsire. Masina e un e46 din 2002, va multumesc!

2 răspunsuri:
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Am o Skoda din 2005 in lucru. Tot asa, niste puncte micute de rugina. Cand am intrat in punctele alea (peste care se vedea ca a tras samsarul chit cu gletiera), s-a ajuns la 5 zile de tinichigerie, praguri noi, jumatate de rola de sarma folosita, si o lucrare totala de 4500 de lei.
Ca idee laughing
Pune o poza cu "punctul".

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asta poti face si tu.
Sunt tutoriale.