| s3s a întrebat:

as vrea si eu un sfat, se merita sa iti iei aspirator auto, adica faci treaba cu el, aspira cat de cat?

Răspuns Câştigător
| Yugeen a răspuns:

Eu consider ca se merita... am Black&Decker si e ok, mai ok decat cu aspiratorul"de priza/220V"...

3 răspunsuri:
| oanaoana23 a răspuns:

Dap. sunt destul de bune, dar daca ai posibilitatea poti folosi si un aspirator de casa.

| s3s explică:

Stiu ca se aspira mult mai bine cu cel de casa dar stau la bloc si nu am unde sa il bag in priza.

| DanyAlex a răspuns:

Salut! Eu folosesc intotdeauna aspiratorul de casa. Poti sa scoti un pres de la masina si il pui pe jos, dupa care pui aspiratorul pe el. Eu asa fac mereu. Si daca stai mai bine sa te gandesti, aspiratorul de masina este mic si nu are asa de multa putere (KW).