| Anonim5084689 a întrebat:

O intrebare..este un fel de aspirator facial care aspira punctele negre si curata tenul. vrea o prietena sa isi cumpere si nu stie daca chiar o va ajuta. puteti sa imi spuneti cat de bun e si daca merita sa-l cumpere?

5 răspunsuri:
| 女明DongRi a răspuns:

Eu am din vara. e eficient. Trebuie sa fii atenta sa nu lezeze cumva pielea, vaccum-ul sa nu fie prea puternic. Porii trebuie sa fie foarte bine deschisi ca sa aiba efect!

| Anonim5084689 explică (pentru 女明DongRi):

Si dupa pielea are un alt aspect?
Adica e mai frumoasa, mai fina?
Dispar ridurile fine si porii dilatati?

| 女明DongRi a răspuns (pentru Anonim5084689):

Dispar punctele negre(majoritatea). Pentru asta e si facut. Pentru riduri si linii fine sunt alte dispozitive. https://instagram.com/mswinsta?igshid=1brwzx6luzpts

| gabicoo a răspuns:

Da! Face toți banii!

| SEMIHA a răspuns:

Este eficient. Dar să ai grijă, este un aparat PERSONAL, pe care doar tu să îl folosești. Iar după fiecare utilizare, să îl dezinfectezi cu alcool sanitar, în special capul acela. Apoi îl pui la loc curat și eventual ambalat.