| MihaiCosty123 a întrebat:

Salut
Aveți detectoare de radar? folosiți?

13 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Am si nu il folosesc.
nu m-a ajutat pana acum
e de 100 ori mai bun waze

| MihaiCosty123 explică (pentru suntserios):

Și la Waze asta unde îți arată că este poliție sau ceva?

| suntserios a răspuns (pentru MihaiCosty123):

Pe harta, unde altundeva

| MihaiCosty123 explică (pentru suntserios):

Am și eu de 2 săpt aplicația am dat de poliție și nu a arătat nimic

| suntserios a răspuns (pentru MihaiCosty123):

Probabil nu a raportat nimeni inaintea ta... ca pe baza asta functioneaza waze ul.

| MihaiCosty123 explică (pentru suntserios):

Clar..prin zona mea nu e prea folosit

| Digikey a răspuns (pentru MihaiCosty123):

Dupa ce ai dat de politie ai semnalat pe aplicatie ca este politie in zona?

| suntserios a răspuns (pentru MihaiCosty123):

Probabil.
Pe majoritatea drumurilor europene si nationale e folosit. in rest nu prea

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu.

| Adrian5575 a răspuns:

Nu am folosit niciodata si nici nu am de gand. Merg in localitate cu 59, in afara cu 99, pe drumurile europene cu 109 si pe autostrada cu 139. Nu are ce sa iti faca daca depasesti cu 9km/h.

| NunuNini a răspuns:

Nu si nu. Nu am nevoie. Nu conduc inconstient.

| Diana1306 a răspuns:

Buna! Un prieten de al meu are si spune ca este multumit de el. Iti las un link la un site unde poti sa gasesti detectoare si detalii despre acestea: https://www.gardianul.ro/auto/cel-mai-bun-detector-radar/