| Aalexander a întrebat:

Anul acesta la bac vor fi detectoare care bruiaza semnalul?
Aveti si surse sigure?
Multumesc cu anticipatie.

4 răspunsuri:
| Jipa95 a răspuns:

Numai la puscarii am auzit sa fie aparate care bruiaza semnalul de telefon, si asta in puscariile din America, nicidecum in Romania, asa ca poti copia linistit laughing happy

| Oana92 a răspuns:

Sa speram ca DA! Macar niste camere care functioneaza si niste profesori corecti sa fie!

| mont a răspuns:

Care bruiaza semnalul la telefoanele mobile nu prea se poate ca e ilegala folosirea lor fara autorizatie si nu cred ca o sa isi ia fiecare liceu autorizatie pentru astea. Operatorii de telefonie pot depune plangeri in caz ca le este bruiat ilegal semnalul.

| Asian a răspuns:

Nu vor fi..copiaza